Tarsus Oto Kurtarma
Tarsus Oto Kurtarma

Tarsus Oto Kurtarma

 

Oto kurtarma işi, oto kurtarıcı ya çekici olarak bilinen, zor durumların kurtarıcısıdır. Aracınızın sizin kontrolünüz dışında kalması gibi olumsuz durumlarda, aracınızın naklinin gerçekleştirilmesi işini yapar.


Öncelikli ve temel gayemiz tabi ki aracınızın sizin himayeniz altında, sağlıklı gerçekleşmesidir. Ama maalesef ki kaza başta olmak üzere akü bitmesi, lastik patlaması, mekanik arızalar, motor arızaları, yakıt bitmesi gibi durumlarda araçlarınızın hareket engeli oluşabilir. Bu gibi aksiliklerin yaşanması durumunda, araçlarınızın sizin talep ettiğiniz yere ya da servise taşınması işini gerçekleştiriyoruz.
 

Oto kurtarma işi, sadece aracın bir yerden alınıp başka yere taşınması kadar basite indirgenebilecek bir iş değildir. Her işin bir esası vardır. Söz konusu olan araçlarınız yani, hayatınızda belki de evinizden sonra en fazla maddi değere sahip olan taşıtlarınızdır. Bunun bir de ticari hayatınızda kullandığınız bir araç olma ihtimali varsa daha bir önem taşımaktadır. Naklin doğru zamanda ve kısa sürede yapılması, taşınan aracın arıza ya da kaza da aldığı hasara ek daha fazla zayiat görmeden taşınması gibi, işin gerekliliği ve önemi hususları vardır.

 


Acil Çekici Hizmeti 

 


Hızlı ve Güvenilir Olan Yıldırım Oto Çekici ve Yol Yardım hizmeti ile yolda kaldığınızda aklınız geride kalmaz. Biz her zaman sizinleyiz.

 


Aracınız En Yakın Serviste

 


Aracınız talebiniz üzerine en yakın yetkili servise veya anlaşmalı servislerimize çekilerek tamir işlemi hemen başlatılır.

 


7/24 Açık Çekici | Kurtarıcı

 


Çekici | Kurtarıcı ve Yol Yardım Hizmetlerimiz Haftanın 7 Günü 24 saat Hizmet Sunmaktadır. Sizi Yolunuzda tutmak için hemen bizi arayın.

 

 

Yetkili Çekici Personeli

 


Personellerimiz araçlarınıza gereken değeri gösterir. Aracınızı çizmeden gerekli teknik ekipmanlarla kurtarıcının aracınıza değmeden taşınır.

 


Uygun Fiyatlı Çekici

 


Çekici ve Kurtarıcıda Uygun fiyat ve güvenilir bir firma arıyorsanız size yardımcı olmak ve tüm desteğimizi vermek için buradayız.

 


Yol Yardım Hizmeti

 


Sizi en yakın yol arkadaşınıza tekrar kavuşturmak için Yol Yardım Hizmetimizle daima yanınızdayız. Acil Yol Yardım için bir telefon kadar uzağız.

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014